ЩЕ КРАЩА ЦІНА НА БЕСТСЕЛЕРИ RENAULT

Куточок приємних пропозицій

З 1 липня по 31 грудня 2018 року автомобілі Renault стають ще ближче і доступніше. Тепер визнані в усьому світі бестселери Renault - Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway - можна придбати за супервигідними цінами.

Стартова ціна на міський хетчбек Renault Sandero становить 288 900 грн.  Це чудова можливість придбати новий автомобіль, який подарує більше автономії та забезпечить комфортні подорожі містом.

Надійний та безпечний Renault Logan тепер можна придбати від 298 900 грн. Це модель, яка дуже вдало поєднує в собі технологічність, традиційну надійність та практичність. Разом з тим він приваблює своєю простотою та ергономічністю.

Яскравий міський кросовер Renault Sandero Stepway має початкову ціну 353 900 грн.  Його обирають для комфортних поїздок містом та впевнених подорожей по бездоріжжю, адже його кліренс та підвіска максимально адаптовані до українських доріг.

Нова ціна на практичний універсал Renault Logan MCV стартує від  368 900 грн. Великий і вдало організований внутрішній простір робить новий Logan MCV ідеальним автомобілем для великої сім’ї, а також надійним партнером для потреб дрібного і середнього бізнесу.

Обирай раціональність та надійність, які поєднують в собі бестселери Renault - Logan, Logan MCV, Sandero і Sandero Stepway.