Renault в Україні має приємну новину для бажаючих придбати автомобіль за вигідною ціною. В офіційній дилерській мережі Renault діє спеціальна пропозиція на обмежену кількість моделей*.

Приємні ціни на автомобілі Renault 2017 року виробництва приваблюють своєю раціональністю, адже дозволяють отримати бажану мобільність з можливістю заощадити  на інші потреби.

 Практичний мінівен Lodgy можна придбати за ціною від 469 213 грн. Renault Lodgy має добре організований внутрішній простір, сім зручних і ергономічних місць, а також вражає своєю функціональністю, комфортом та безпекою. Місткий багажник не обмежує кількість необхідних речей, а  наявність відділень для зберігання предметів щоденного користування загальним об’ємом 30 л дозволяє розташувати все необхідне в салоні.

 Технологічний хетчбек Megane можна придбати за ціною від 461 310 грн, а елегантний Megane седан - від 463 240 грн. Renault Megane створений в рамках нової стратегії дизайну бренду Renault. Йому характерні збалансовані пропорції, які надають динамічності на дорозі. Megane втілює hightech риси в дизайні і технологіях, які дарують унікальну можливість налаштовувати автомобіль під свій стиль та настрій.

 Стильный кроссовер Captur можна придбати за ціною від 510 850 грн. Renault Captur - найпопулярніший міський кросовер в Європі, який має безліч можливостей персоналізації. Вражаюче двоколірне забарвлення кузова пропонує більше 30 потенційних комбінацій Captur відповідно до особистих переваг. Також персоналізувати можна і салон автомобіля.

 Динамічний кроссовер Kadjar можна придбати за ціною від 554 991 грн.  Renault Kadjar - це яскравий кросовер, що виділяється на фоні своїх конкурентів спортивним і в той же час чуттєвим дизайном, вишуканим інтер’єром та сучасною лінійкою двигунів. Його технічні характеристики чудово зарекомендували себе на міських дорогах і автомагістралях.

 Преміальний кроссовер Koleos можна придбати за ціною від 878 391 грн. Renault Koleos - кросовер D-сегмента, виконаний в новому фірмовому стилі Renault, з вишуканим салоном та преміальним оснащенням. Елегантний дизайн нового Renault Koleos не тільки підкреслює його ефектний образ, але і гармонійно поєднується з характерною позашляховою геометрією - високим дорожнім просвітом в 210 мм та великими кутами подолання перешкод.

 Знайомтеся з детальним переліком акційних моделей на сайті та обирайте автомобіль, який стане вашим надійним партнером на дорозі.

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.