БОНУС ДО ЗИМИ ВІД RENAULT

З 1 листопада 2017 року Автомобільний центр Голосіївський надає відмінну можливість купити підготовлений до особливостей зимових доріг автомобіль. Всі відвідувачі, які придбають Duster, Logan седан, Sandero або Stepway в акційний період (з 1 листопада по 31 січня 2018 ) в офіційному дилерському центрі, отримають комплект зимових шин у подарунок *

*під подарунком мається на увазі знижка на автомобіль в сумі вартості комплекту з чотирьох зимових шин. Кількість автомобілів, що беруть участь в акції - обмежена. В якості подарунка виступає комплект з чотирьох зимових шин Nokian. Кількість шин обмежена. Автомобільний центр Голосіївський залишає за собою право змінити подарунок в ході акції.
-Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Юридичні особи можуть вибрати або подарунок, або корпоративну знижку на автомобіль. Розмір корпоративної знижки залежить від обсягу партії автомобілів, про розмір знижки дізнавайтеся у Автомобільному центрі Голосіївський.

Пропозиція діє з 01.11.2017 по 31.01.2018 р. в Автомобільному центрі Голосіївський на моделі Duster, Logan Sedan, Sandero, Stepway.


м.Київ

вул. Героїв Оборони, 4

тел. (044)277-70-75