Сервіс

ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський» - є офіційним сервісним центром по обслуговуванню французької марки Renault в Україні. Ми пропонуємо повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів RENAULT.

ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський» - є офіційним сервісним центром по обслуговуванню французької марки Renault в Україні. Ми пропонуємо повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів RENAULT.

Всі сервісні роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом і відповідно до високих стандартів виробника!

Сервісний центр Автоцентр Голосеевсікій - це сучасно обладнаний комплекс з якісним обладнанням, спеціально розробленим з урахуванням особливостей наших автомобілів.

Персонал Автомобільного центру Голосіївський проходить навчання в навчальному центрі Renault, що дозволяє дотримуватися найвищих стандартів виконання будь-яких ремонтних робіт.

Бездоганна якість виконуваних робіт та високий рівень обслуговування - ось наші головні пріоритети.

Терміни виконання робіт залежать від наявності на складі запчастин, комплектуючих і матеріалів. Наш великий склад запасних частин і доступ до центрального складу дозволяє нам оперативно реагувати на ваші запити і виконувати різні види робіт в мінімальні терміни.

Ми цінуємо кожного Клієнта і щодня докладаємо максимум зусиль, щоб зробити наше співробітництво постійним, і щоб саме Ви отримали абсолютне задоволення від рівня і якості обслуговування нашою компанією.

«Автомобільний центр Голосіївський» постійно працює в напрямку заохочувальних знижок, акцій і програм лояльності для наших клієнтів.

Крім стандартних послуг з технічного обслуговування ми пропонуємо наступні види послуг:

  • діагностика і ремонт комерційної техніки RENAULT;
  • діагностика і ремонт дизельної апаратури RENAULT;
  • діагностика на стенді Bosch;
  • капремонт двигунів та трансмісій;
  • комплексне обслуговування систем кондиціонування повітря;
  • проточка гальмівних дисків без зняття;
  • складний кузовний ремонт на професійному обладнанні;
  • встановлення додаткового обладнання;
  • установка ГБО з гарантією.

Чому клієнти Renault обирають наш сервісний центр:

Обираючи сервісний центр Автомобільний центр Голосіївський Ви, в першу чергу, економите свій час та гроші, адже роботу, яку ми виконали, не доведеться переробляти. Безліч клієнтів, які звернулися до нас один раз, стали нашими постійними клієнтами.