Автострахування купити поліси ОСАГО і КАСКО в автоцентрі Рено

Перевагами укладення договору автострахування в автомобільному салоні Рено являються:

minus plus

Швидкість оформлення договору;
Великий вибір страхових продуктів;
Спеціальні пропозиції від різних компаній;
Акції, що регулярно проводяться;
Надійність і безпека.

Найчастіші питання (FAQ)

1. НАВІЩО СТРАХУВАТИСЯ?

minus plus

Турбота і прагнення захистити сім'ю і її фінансові інтереси - мета особистого страхування. Саме можливість захиститися від зайвих турбот, які можуть бути викликані непередбаченими обставинами надають програми страхування. Якісні страхові продукти дозволяють задовольнити потреби клієнтів і надати гарантовану фінансову підтримку у разі настання неприємних життєвих ситуацій.

2. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КРЕДИТ ВЖЕ ПОГАШЕНО, А ТЕРМІН ДІЇ СТРАХОВОГО ДОГОВОРУ ЩЕ НЕ МИНУВ?

minus plus

У випадку, якщо позичальник достроково погашає кредит, страхова компанія повертає частину страхового платежу. Для цього необхідно заповнити заяву на розірвання страхового договору у зв'язку з достроковим погашенням кредиту. Бланк заяви можна отримати у співробітника Банку або страхової компанії. Звертаємо увагу, що страхова компанія може повернути належну частину страхового платежу тільки після отримання оригіналу заяви та підтвердження банку про дострокове погашення кредиту.

3. ЧОМУ СТРАХОВИЙ ДОГОВІР ЗАКЛЮЧАЄТСЯ ПРЕДСТАВНИКОМ БАНКУ, А НЕ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ?

minus plus

Банк є партнером та уповноваженим представляти інтереси, а також укладати договори страхування від імені компанії. Така схема роботи впроваджена для зручності клієнтів, адже це дає можливість звертатися територіально в одну фінансову установу, отримуючи кваліфіковану консультацію і повний спектр фінансових послуг.

Поліси ОСАГО і КАСКО - це гарантія вашого спокою і упевненості на дорозі. Оформити договір автострахування, на вигідних умовах, можна відвідавши автосалон Рено в Києві.

Поліс обов'язкового страхування громадянської відповідальності ОСАГО - це обов'язковий документ для усіх власників транспортних засобів. Також слід враховувати, що при купівлі автомобіля в кредит необхідно придбавати поліс КАСКО.

Сьогодні багато автовласників вважають за краще максимально захистити себе від неприємних ситуацій на дорозі, купуючи відразу обидва поліси. Відомо, що це не панацея, але дозволяє упевненіше почувати себе навіть в найнепередбачуваніших і неприємніших ситуаціях. Наприклад купівля полісу Каско дає можливість отримати матеріальне відшкодування при викраденні автомобіля, його ушкодженні, в результаті ДТП і так далі. Усі страхові випадки чітко прописані в умовах договору і можуть відрізнятися від його типу і страхової компанії.

Перевагами укладення договору автострахування в автомобільному салоні Рено являються:

  • Швидкість оформлення договору;
  • Великий вибір страхових продуктів;
  • Спеціальні пропозиції від різних компаній;
  • Акції, що регулярно проводяться;
  • Надійність і безпека.

Автосалон Рено співпрацює з перевіреними і надійними страховими компаніями. Вартість страховки залежить від багатьох чинників. Кожен наш клієнт має можливість підібрати для себе самий відповідний варіант, а менеджери компанії завжди готові допомогти розібратися з усіма тонкощами і нюансами, а також зробити свій вибір. Тому купівля полісів ОСАГО і КАСКО в Києві в Автомобільному салоні Рено - це вигідно, зручно і надійно.

Форма заявки

Заповніть форму і наш менеджер
зв'яжеться з Вами протягом години.