RENAULT ASSISTANS

Отримайте задоволення від спокійної поїздки

Renault Assistance

Renault Assistance поруч з вами в будь-якому куточку України, за будь-яких обставин. Ми прибудемо вам на допомогу якомога швидше. Ми також пропонуємо вам низку послуг, розроблених спеціально, аби забезпечити вам спокій.

Renault Assistance

Послуги RENAULT ASSISTANCE надаються безкоштовно, цілодобово, на всій території України, окрім окупованих територій та зони проведення АТО, у випадку:

• поломки автомобіля;

• розрядки акумулятора;       

• якщо закінчилося паливо (тільки доставка);   

• спущена шина і запасне колесо вже використане (для автомобілів, проданих до 30.06.2016 року);      

• якщо необхідна інформаційна або організаційна допомога;

• інші додаткові послуги:      

1. Проживання у готелі (у випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтувати впродовж 2-х днів);

2. Повернення до постійного місця проживання або продовження поїздки (у випадку, якщо ремонт автомобіля триватиме 5 діб та більше);

3. Повернення Вас з місця проживання в Україні до місця ремонту або перебування автомобіля (купейний вагон швидкісного поїзда) з метою забрати автомобіль у випадку завершення ремонту автомобіля, котрий проводився впродовж 5-ти днів та більше;

4. Повернення автомобіля до Вашого місця проживання після завершення ремонту, який проводився впродовж 5-ти днів і більше, якщо Ви не бажаєте скористатися послугою оплати проїзду від місця проживання до місця ремонту автомобіля.

• при необхідності, негайний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, Швидка допомога)

ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ЦЕНТР RENAULT ASSISTANCE Тел.: 0 800 500 149

Одержувачем Послуг являється власник автомобіля RENAULT, придбаного в офіційній дилерській мережі на території України. Власник має право на отримання послуг, передбачених програмою. Отримувачами деяких послуг також є пасажири автомобіля. Право на отримання послуг дійсне протягом строку дії гарантії на автомобіль. Після закінчення гарантійного строку ці зобов'язання вважаються виконаними.